E-Meeting – Thema: HELD

Beleef een heldhaftig avontUUR!

Je kent ze vast, al die helden en heldinnen in de Bijbel. Mozes, Simson, David, Salomo. Of die grote voetbalhelden, Cruijff, Messi, Lieke Martens. Allemaal namen van mensen die iets groots deden. Maar wanneer ben je eigenlijk een held? Welke eigenschappen heeft een held en wie is voor jou een held? Of kunnen we allemaal een held zijn? Op onze eigen manier moedig of dapper zijn?

Tijdens de E-meeting van zondag 14 mei denken we hier samen over na. Dit doen we niet alleen in de kerk, maar ook bij de kinderkerk en op clubkamp. Samen ontdekken we, aan de hand van liedjes, verhalen en vragen, gesteld door onze clubkamp-reporters, dat helden op sokken ook helden zijn. Dat ook grote helden fouten maken en dat we met Gods hulp allemaal een held kunnen en mogen zijn.

En dat alles, onder het genot van koffie of thee. Genoeg redenen om dit heldhaftige avontuur samen te beleven toch?

Hartelijke groeten,
De E-meetingcommissie

Riette Smit
Jennet van Dijk
Dinet Kreeft
Fenneke Knol

>>> Kijk- en luister hier mee!